InTeco Value Within - metodyka i projekty optymalizacyjne
InTeco Value Within - metodyka i projekty optymalizacyjne
Partnerskie relacje oparte na wiarygodności i zaufaniu
Partnerskie relacje oparte na wiarygodności i zaufaniu

Technologia SAP

SAP ERP (Enterprise Resource Planning) to system klasy ERP oferowany przez firmę SAP , który w ramach swojej podstawowej funkcjonalności zawiera kompleksowy pakiet rozwiązań informatycznych przeznaczonych do zarządzania przedsiębiorstwem. W skład SAP ERP wchodzi system transakcyjny odpowiedzialny za przeprowadzanie operacji, a także narzędzia programistyczne i integracyjne (wsparcie dla ABAP i JAVA), portal, aplikacje do obsługi urządzeń mobilnych oraz hurtownia danych.

 

W warstwie technologicznej SAP ERP korzysta z platformy SAP NetWeaver.

 

Platforma oferuje wiele modułów tematycznych, pozwalających obsługiwać właściwie każdy obszar działalności firmy.

 

System ma za zadanie efektywnie wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez optymalizację procesów finansowych, produkcyjnych, logistycznych czy zarządzania kapitałem ludzkim.

 

Rozwiązania SAP umożliwiają analizę zgromadzonych danych biznesowych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa, jednocześnie usprawniając jego procesy. Wdrożenie systemu pozwala zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku, co w konsekwencji owocuje budowaniem trwałych relacji z klientami, ale także przyczynia się do pozyskiwania nowych. Dzięki technologii SAP firma może lepiej odpowiadać na rzeczywiste potrzeby odbiorców swoich usług czy towarów. To z kolei przekłada się na konkretne zyski.

 

Dodatkowo SAP ERP wprowadza szereg nowych funkcjonalności umożliwiających szybką analizę danych, poprawę wydajności, uporządkowanie procesów, a w konsekwencji możliwość natychmiastowej reakcji na zmieniające się warunki rynkowe.

 

Z innowacji technologicznych oferowanych przez SAP korzysta już ponad 250 tysięcy firm na całym świecie.