InTeco Value Within - metodyka i projekty optymalizacyjne
InTeco Value Within - metodyka i projekty optymalizacyjne
Partnerskie relacje oparte na wiarygodności i zaufaniu
Partnerskie relacje oparte na wiarygodności i zaufaniu

Kompetencje

Solidna konstrukcja, stabilny fundament to nieodzowny element każdego dobrego projektu. W Inteco tak właśnie podchodzimy do budowania zespołu.
 

To właśnie ludzie są kluczem do sukcesu, ich wiedza, kompetencje oraz zdolności interpersonalne decydują o powodzeniu każdego przedsięwzięcia. Różnorodność osobowości, tym samym wielowymiarowość  spojrzeń powoduje, że każdy z członków zespołu wnosi niepowtarzalną wartość do każdego projektu.

 

Fundamentem budowy działu konsultingu jest indywidualizm, który w połączeniu z wiedzą merytoryczną pozwala na kompleksową analizę każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu. Siłą zespołu jest wiedza oraz doświadczenie  poparte szeregiem certyfikatów z różnych obszarów.

 

Cały czas doskonalimy swoją wiedzę nie tylko z zakresu wiedzy branżowej, dokładamy także wszelkich starań, aby nasz zespół stanowili ludzie o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Umiejętności te są niezbędne nie tylko dla harmonijnej współpracy w firmie, co ważniejsze są nieodzowne w budowaniu partnerskich relacji z klientem.

 

Tak zbudowany monolit kompetencyjny pozwala nam sprawnie realizować projekty w kraju i za granicą.